×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

چهارمین جلسه ی شورای اقامه نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با هدف هماهنگی و بررسی برنامه های سال ۹۸ جهت اجرا با حضور مدیر و کارشناس نظارت و اریابی ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل و کارشناسان این اداره کل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان اردبیل ,  دراین جلسه عبدی مدیر ستاد این استان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان را یکی از دستگاه های برتر در زمینه ترویج و توسعه نماز در استان خواند و گفت : این کانون با توجه به هماهنگی و همکار ی کارکنان توانست در سال ۱۳۹۷ برنامه های خود را به خوبی اجرا بکند و جزو دستگاه ی برتر شناخته شود .

وی در ادامه برگزاری دوره‌ی توانمندسازی مربیان کانون با موضوع توسعه و ترویج فرهنگ نماز را یادآور شد و در ادامه اسناد بالادستی و آیین‌نامه اقامه نماز و همچنین توافقنامه و شرح تفصیلی آن را تبیین کرد و به ظرفیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت : با توجه به جامعه ی هدفی که این اداره کل دارد برنامه های مختلفی می توان در مراکز کانون ها برای کودکان و نوجوانان در زمینه ی ترویج و توسعه نماز اجرا کرد که البته یکی از لازمه های آن همان توانمندسازی مربیان مراکز کانون هاست که بتوانند کودکان و نوجوانان را با آموزش عملی نماز آنان را با نماز آشنا سازند .

عبدی در پایان سخنان خود به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی اشاره کرد و گفت: همه ساله پس از اجرای برنامه ها طبق تفاهم نامه توسط هیات داوری و ارزیابی از عملکرد ادارات کل استان ارزیابی به عمل می آید و ارایه مستندات فعالیت‌ها طبق شاخص‌های شرح تفضیلی و بارگذاری مدارک و مستندات ، معیار ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز است.

در ادامه جلسه احدزاده، مدیرکل کانون استان نیز خاطرنشان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی، مسئولیت همگانی است و همه ما باید در این حوزه تلاش کنیم.   

وی در ادامه سخنان خود، ترویج فرهنگ نماز را از فعالیت‌های مهم و مستمر در مراکز کانون دانست و سوق دادن بخشی از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون را به مسئله‌ی نماز و تعمیق و دانش‌افزایی اعضا در این حوزه‌ی مهم دینی را از برنامه‌های کاری خود عنوان کرد

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false