×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۸  
true
false

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نمازاستان اردبیل و ریاست دانشگاه و همچنین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و دیگر اعضای شورا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل ، در این جلسه عبدی مدیر ستاد این استان از دانشگاه علوم پزشکی به خاطر اجرای برنامه های ترویج و توسعه نماز به ویژه سلامت معنوی و کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ تقدیر و تشکر کرد و گفت : دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با توجه به جامعه هدفی که دارد می تواند برنامه های متنوع و اثر گذاری را در میان پزشکان ، پرستاران ، کارکنان و بیماران اجرا کند که امسال توانست دوره آموزشی سلامت معنوی را با حضور استاد قربانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران اجرائی کند.

عبدی در ادامه تفاهم نامه سال ۱۳۹۸ را تشریح کرد و گفت : تمام دستگاهها موظف هستند برنامه های سالانه خود را طبق تفاهم نامه در طول سال اجرا کنند و نسبت به بارگذاری و تکمیل آن در سامانه سجاده اقدام کنند زیرا که با طراحی و فعال سازی سامانه سجاده ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرائی از طریق این سامانه انجام خواهد گرفت .

در ادامه این جلسه دکتر اخوان اکبری نیز طی سخنانی افزود: فعالیت‌هایی که در حوزه اقامه نماز و تشویق و ترغیب کارکنان صورت گرفته بسیار برجسته بوده و شرایط فعلی رو به رشد می باشد و از لحاظ ساختاری و نرم‌افزاری و محتوائی اقدامات دانشگاه منجر شده تا جزو دستگاه‌های برتر در این زمینه به حساب آئیم.

وی گفت : بسترسازی موجود در توسعه اقامه نماز مهم بوده و جای کار دارد و در این زمینه برنامه ریزی های لازم در تمامی مراکز بهداشتی و درمانی در حال اجرا و تکمیل میباشد و ضروری است ضمن توجه به مباحث ساختاری در بحث محتوایی و پژوهشی نیز با استفاده از نیروهای تخصصی و علمی اقدامات لازم صورت پذیرد تا فریضه نماز در سطح دانشگاه که محل علم و فضیلت است هرچه بیشتر توسعه یابد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام واحدی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان  نیز گزارشی از اقدامات انجام گرفته در این دانشگاه را گزارش داد و در ادامه اعضاء حاضر نیز نقطه نظرات خود را مطرح و مصوبات قبلی مورد پیگیری و ارزیابی قرار گرفت.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false